czwartek, 13 listopada 2014

Powracam od razu z prośbą

Nie było mnie długo, bardzo długo. Życie toczyło się w realu, tylko i wyłącznie. Działo się dużo, trochę zdrowie szwankowało, ale to tylko jakieś drobnostki, niedogoności jedynie. Coś z czego wychodzę, a co mnie uczy pokory i uzmysławia, że jednak nie jestem cierpliwa lub też, że jest granica tej cierpliwości. Dobra, ale nie o mnie miało być.


Mało kto nie zna akcji Jednorożca na Siepomaga.pl Kiedyś pomagaliśmy małemu Szymkowi. Aktualnie Magda znów wyciągnęła swojego Jednorożca lekko przykurzonego, abyśmy mogli wespół zespół zebrać pieniądze na terapię Agnieszki. Mamy, która sie nie poddaje w walce o swoje życie i zdrowie od wielu lat. 

"Gram w życie. Przeciwnik jest we mnie, niszczy mnie od środka. Ustala zasady gry, jednak mogę mieć nad nim przewagę. Lek jest tuż obok, nie trzeba ruszać w podróż na niebezpieczny szczyt, żeby go zdobyć. Wystarczą pieniądze - tylko i aż pieniądze. NFZ zamyka drzwi, dlatego pozostaje mi prosić ludzi, żeby pomogli mi wygrać tę grę. Żeby te wszystkie wysiłki, pięć lat walki z chorobą w końcu przyniosły jej kres, nie mnie..." więcej klik historia Agnieszki
Do akcji dołączyły wspaniałe dziewczyny, które wystawiły na aukcję swoje dzieła. Cała lista jest u Szminki w Kurniku To tam pojawiają się kolejne informacje o aukcjach na rzecz Agnieszki. Codziennie jest coś nowego :-) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz